Netvision 66-100-100

NETVISION ir draudzīgs uzņēmums, kas ir izveidojis savu tīklu, balstītu uz optisko šķiedru sakaru līnijām, kas nodrošina plašu telekomunikāciju pakalpojumu klāstu.

Netvision Logotype

16+          gadi tirgū

70+  darbinieki NETVISION grupā

15+       apdzīvotas vietas


Par mums

NETVISION apvieno vairāk kā 16 gadu pieredzi kā sakaru pakalpojumu sniedzējs un labākās mūsdienu inovācijas, lai piegādātu svarīgākos sakaru rīkus un pakalpojumus arvien augošajā pārklājuma zonā. Mēs piedāvājam interneta, televīzijas, telefonijas pakalpojumus un plašu, integrētu sakaru pakalpojumu klāstu visu veidu klientiem: daudzdzīvokļu ēkām un privātmājām, maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Netvision banner logotype

Priekšrocības

Широкая зона покрытия

Plaša pārklājuma zona

Vienam no vadošajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Latvijā ir vairāk kā 15 pilsētu pārklājuma zona. Uzņēmums katru gadu paplašina savu klātbūtni, aktīvi piesaistot jaunus abonentus visos Rīgas rajonos, kā arī ārpus tās.

Инновационные технологии

Inovatīvas tehnoloģijas

NETVISION nepārtraukti uzlabo savu pakalpojumu kvalitāti, palielina savu kanālu caurlaidspēju, drosmīgi ievieš inovatīvas tehnoloģijas, sniedzot saviem abonentiem jaunas darba, atpūtas, saziņas un attīstības iespējas.

Современная техническая база

Mūsdienīga tehniskā bāze

NETVISION strādā tikai ar modernām iekārtām, kuras ražo pasaules vadošie uzņēmumi.

Надежная связь высокой отказоустойчивости

Uzticami un ļoti noturīgi sakari

Augsto tehnoloģiju aprīkojums, augstas kvalitātes materiāli un jaunākie sasniegumi IT tehnoloģiju jomā nodrošina mūsu abonentiem lielu caurlaidspēju un lielisku sakaru kvalitāti.

Высокая квалификация специалистов

Augsti kvalificēti speciālisti

NETVISION darbinieku zināšanu līmenis sniedz mūsu abonentiem unikālu iespēju izvēlēties labākos tehniskos risinājumus.