Netvision 66-100-100

Vakances

NETVISION, kā uz attīstību vērsts uzņēmums, nepārtraukti paplašina darbinieku štatu vietas un piedāvā dažāda veida vakances ne tikai Rīgā, bet arī citos Latvijas reģionos. Visiem saviem darbiniekiem mēs nodrošinām pilnas sociālas garantijas, veselības apdrošināšanu, visu darbam nepieciešamo aprīkojumu, kā arī dažādus bonusus.

TV tunerKlientu apkalpošanas speciālistsTelekomunikāciju uzņēmums NETVISION aicina pievienoties mūsu komandai klientu apkalpošanas speciālistu abonentu nodaļā.

Tavos pienākumos ietilps:

- Konsultēt uzņēmuma klientus par abonentu jautājumiem (līguma noteikumi, rēķini) telefoniski un pa elektronisko pastu....
 • Elektronisko sakaru tīklu montāžas tehniķis  Telekomunikāciju uzņēmums NETVISION aicina pievienoties mūsu komandai meistaru telekomunikāciju tīkla apkalpošanai un montāžai Rīgā un Latvijas reģionos.

  Tavos pienākumos ietilps:

  - Veikt telekomunikāciju tīklu un iekārtu montāžu un rekonstrukciju (veiksim pilnu apmācību, dalīsimies ar mūsu pieredzi). • Telekomunikāciju tehniķis  Telekomunikāciju uzņēmums NETVISION aicina pievienoties mūsu komandai meistaru tīkla apkalpošanai un bojājumu novēršanai Rīgā un Latvijas reģionos.

  Tavos pienākumos ietilps:

  - Veikt bojājumu novēršanu un telekomunikāciju tīkla iekārtu pārbaudes, montāžu un uzstādīšanu (veiksim pilnu apmācību un dalīsimies ar mūsu pieredzi).


  Tehniskā atbalsta speciālists/-e  Telekomunikāciju uzņēmums NETVISION aicina pievienoties mūsu komandai tehniskā atbalsta speciālistu (-i) (uz pilno vai nepilno slodzi, ar iespēju apvienot darbu ar mācībām).

  Tavos pienākumos ietilps:

  - Konsultēt uzņēmuma klientus par tehniskajiem jautājumiem telefoniski un pa elektronisko pastu (veiksim pilnu apmācību un dalīsimies ar mūsu pieredzi);
  - Ienākošo un izejošo zvanu apstrāde pa tālruni.  Tīklu administrators  Telekomunikāciju uzņēmums NETVISION aicina pievienoties mūsu komandai tīklu administratoru.

  Tavos pienākumos ietilps:

  - Tīkla infrastruktūras (komutatori, maršrutētāji, bezvadu ierīces) uzturēšana;
  - Darbs ar MikroTik, Cisco, un citu ražotāju iekārtām;
  - Uzraudzīt tīkla infrastruktūru, koordinēt tās izmantošanu;
  - Jaunu iekārtu konfigurācija un pieslēgšana tīkla infrastruktūrai;  Pārdošanas speciālists/-e  Telekomunikāciju uzņēmums NETVISION aicina pievienoties mūsu komandai pārdošanas speciālistu/-i.

  Tavos pienākumos ietilps:

  - Jaunu / potenciālu klientu piesaiste un Netvision pakalpojumu pārdošana;
  - Esošo klientu apkalpošana/konsultēšana, viņu vajadzību izzināšana un atbilstošu risinājumu/piedāvājumu sagatavošana (pa telefonu, e-pastu, klātienē);
  - Pilns pārdošanas cikls no pirmā zvana līdz līguma parakstīšanai.  Labumi darbiniekiem

  • Sociālās garantijas

   Sociālās garantijas, veselības apdrošināšana un ikgadējās apmaksātās veselības pārbaudes

  • Bezmaksas interneta un TV pieslēguma iespējas

   Bezmaksas interneta un TV pieslēguma iespējas

  • Bezmaksas apmācības uzsākot darbu

   Bezmaksas apmācības uzsākot darbu

  • Bezmaksas autostāvvieta

   Bezmaksas autostāvvieta

  • Apmaksāti treniņi sporta kluba

   Apmaksāti treniņi sporta klubā

  • Draudzīgs un atsaucīgs kolektīvs

   Draudzīgs un atsaucīgs kolektīvs