• Montētājs
  • Datortīklu administrators
  • Aktīvās pārdošanas aģents

Montētājs

Galvenie pienākumi:

  • - Izbraukumi pie klientiem un jaunu pieslēgumu veikšana;
  • - Bojājumu novēršana datoru, rūteru un citu ierīču darbībā;
  • - Tīkla apkalpošana, lokalizēšana un bojājumu novēršana tīkla darbībā;
  • - Interneta tīkla, kabeļu un ierīču montāža.

Prasības:

  • - B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • - Tekošas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • - Augsta atbildības sajūta, precizitāte un uzcītība;
  • - Komunikablitāte un pozitīva attieksme pret darbu;
  • - Vispārējā vidējā izglītība;
  • - Vēlama pieredze līdzīgā amatā;
  • - Vēlama personīgā automašīna;

Mēs piedāvājam:

  • - Interesantu un atbildīgu darbu stabilā uzņēmumā:
  • - daudzveidīgu pieredzi;
  • - labus darba apstākļus;
  • - draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • - fiksētu atalgojumu + piemaksas, atkarībā no paveiktā darba apjoma.
  • - Mājas interneta un TV pieslēgumu, mobilo sakaru pieslēgumu.
  • - Karjeras izaugsmi un atalgojuma paaugstināšanas iespējas.
  • - Iespējami dažādi darba grafika varianti.

Lūdzam sūtīt Jūsu CV un motivācijas vēstuli uz epastu CV@netvision.lv.
Sazināsimies ar kandidātiem, kas tikuši otrajā atlases kārtā.

Datortīklu administrators

Pienākumi:

  • - tīkla mezglu un aprīkojuma monitorings;
  • - tīkla un serveru aprīkojuma diagnostika un konfigurācija;
  • - problēmu risināšana;
  • - pirmā līmeņa tehniskais atbalsts kompānijas klientiem;
  • - citu departamentu tehniskais atbalsts;

Prasības:

  • - vēlama, bet ne obligāta pieredze telekomunikāciju jomā, galvenais ir vēlme apgūt jaunas zināšanas un patiesa interese par IT jomu.

  • - apmācības un izaugsmes iespējas;
  • - draudzīgu un mērķtiecīgu kolektīvu;
  • - unikālu iespēju studentam, praktiski pielietot iegūtās zināšanas, kas atvieglos studijas;
  • - pieredzi strādājot ar dažādiem serveriem un tīkla aprīkojumu.

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu CV@netvision.lv.

Aktīvās pārdošanas aģentus

Netvision aicina darbā tiešās pārdošanas aģentus, pakalpojumu pārdošanai daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem.

No Tevis sagaidam:

  • - Tekošas latviešu un krievu valodas zināšanas (mutiski);
  • - Augstu atbildības sajūtu un precizitāti;
  • - Orientāciju uz rezultātu un neatlaidību;
  • - Komunikabilitāti un pozitīvu attieksmi.

Mēs piedavājam:

  • - Profesionālu apmācību;
  • - Lieliskus kolēģus;
  • - Karjeras izaugsmes iespējas;
  • - Attalgojumu atbilstoši paveiktajam darbam.

Šis darbs ir lielisks Tavs karjeras sākums Netvision. Tas ļaus Tev apvienot darbu ar studijām vai citu nodarbošanās, plānot savu darba grafiku, kā arī sekot jaunumiem telekomunikāciju tirgū. Pievienojies mūsu tiešās pārdošanas aģentu komandai un Tu uzlabosi savas komunikācijas un pārdošanas prasmes.

Sūti savu CV uz CV@netvision.lv.